• Baseny publiczne i prywatne

 • Baseny publiczne i prywatne

Zadaszenia basenów

Wersja do druku Poleć znajomemu

Zadaszenia basenów to niezbędny element, który umożliwia bezproblemowe korzystanie z pływalni. Ze względu na nasz klimat zadaszenia basenów stanowią najlepsze rozwiązanie, które pozwala na komfortowe pływanie o każdej porze roku, niezależnie od pogody. Jako renomowana i doświadczona firma proponujemy swoim klientom najwyższej jakości kompleksowe rozwiązania. Od lat zajmujemy się tworzeniem projektów basenów oraz ich realizacją. Jeśli prowadzisz ośrodek wypoczynkowy i hotel, pragnąc zapewnić swoim gościom atrakcję korzystania z basenu - poznaj proponowane i wykonywane przez nas zadaszenia basenów. 

Oferujemy szeroki wybór rozwiązań w zależności od wykonania i materiałów, z którego zostanie stworzony. Dzięki naszej ogromnej wiedzy wybierzemy najlepsze zadaszenie, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Stworzone z myślą o bezproblemowym wykorzystywaniu basenu przez cały rok zadaszenia to gwarancja najwyższej jakości rozwiązań. Wybierz najlepszy kolor i kształt. Ciesz się nieograniczonymi i sprawdzonymi rozwiązaniami.  Solidnie wykonane konstrukcje to gwarancja bezpieczeństwa i praktycznego wykorzystania. Łatwe w utrzymaniu czystości i przepuszczające światło słoneczne zadaszenia basenów będą najlepszym rozwiązaniem dla każdego klienta.

Skontaktuj się z nami już teraz i wspólnie wybierzemy najlepszą opcję, która spełni wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania, dostarczając Ci ogromnej satysfakcji. Proponujemy jedynie solidne i funkcjonalne możliwości w atrakcyjnych cenach!

Powody, dla których warto mieć basen ogrodowy z zadaszeniem:

 • Przedłużają sezon kąpielowy od wiosny do jesieni
 • Uniezależniają od kapryśnej pogody
 • Chronią przed zanieczyszczeniem wody
 • Redukują czas pielęgnacji wody
 • Absorbują ciepło słoneczne
 • Zapobiegają szybkiemu wychładzaniu wody
 • Zabezpieczają przed wpadnięciem do wody dzieci
  i zwierząt domowych
 • W ciepłe dni teleskopowe zadaszenie można zsunąć
  i korzystać z uroków basenu odkrytego
uni01.jpg

Zapytaj o cenę zadaszenia dla Twojego basenu!

Nasza oferta:
Oferujemy Pańśtwu szeroką gamę zadaszeń, z której każdy wybierze dla siebie odpowiedni model, kolor konstrukcji i opcje dodatkowe.

Linia zadaszeń niskichEleganckie modele zadaszeń zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zabezpieczeniu basenu, przy czym wysokość wewnętrzna nadal umożliwia korzystanie z basenu przy jego pelnym zakryciu. Niska linia zadaszeń znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie chcemy ingerować w krajobraz otoczenia basenu.

Modele i wymiary >>>

uni01.jpg

Linia zadaszeń pośrednichPrzestrzenne zadaszenia częściowo umożliwiające przemieszczanie się użytkowników pod zadaszeniem. Ściany opcjonalnie wykonane z transparentnego litego poszycia typu szyba, które znakomicie harmonizuje z ogrodem, są kompromis estetyki i izolacyjnych wlaściwości strukturalnego poszycia. Zadaszenia te skutecznie chronią wnętrze konstrukcji przed ucieczką ciepła głównie przez dach, jednocześnie umożliwiając latem patrzenie do wnętrza i na zewnątrz poprzez przeźroczyste ściany.

Modele i wymiary>>>

uni01.jpg

Linia zadaszeń wysokichBardzo funkcjonalne rozwiązanie konstrukcyjne z wysokimi wertykalnymi ścianami. Zaprojektowane tak, aby osiągnąć przestrzenne hale pozwalające na swobodne poruszanie się wokół basenu. Zadaszenia - w dni wietrzne czy chłodne - są enklawą ciepła zapraszającą do wypoczynku na leżaku, do zabaw dzieci, do spotkań ze znajomymi w ogrodzie, nad brzegiem basenu.

Modele i wymiary>>

uni01.jpg

Linia zadaszeń SPAZadaszenia dedykowane wannom SPA, choć z powodzeniem stosowane jako nowoczesne altany ogrodowe. Chroniąc się przed nieprzyjemnym wiatrem czy deszczem mozna zażywać kąpieli i wciąż przebywać w ogrodzie czy na tarasie.

Modele i wymiary>>>

uni01.jpg

Linia zadaszeń HOMEKonstrukcja zaprojektowana do zadaszania przestrzeni usytuowanej przy ścianie budynku.

Modele i wymiary>>>

uni01.jpg
Standardowe wyposażenie:

Drzwi wejściowe przesuwne jednoskrzydłowe w ścianie bocznej największego segmentu
Gumy uszczelniające w progach ścian szczytowych
System parkowania CATUS półautomatyczny z parkowaniem segmentów do prowadnic i blokadą ścian szczytowych
Prowadnice aluminiowe, anodowane w kolorze srebrnym lub malowane proszkowo na kolor beżowy

Zapewniony dwukierunkowy ruch segmentów!

Kolor konstrukcji

elox C-0 (stříbrná)

srebrny
RAL 9006

bílá RAL 9010

biały
RAL 9010

béžová RAL 1015

beż
RAL 9015

antracitová DB 703

antracyt
DB 703

imitace drřeva

imitacja drewna
"sosny"

Kolor paneli poliwęglanowych

čirý kompaktní

transparentny
lity,
grubości 4 mm

čirý komorový

transparentny
1-komorowy,
grubości 10 mm

kouřový

brązowy
1-komorowy,
grubości10 mm

zelený

zielony
1-komorowy,
grubości10 mm

světle modrý

jasnoniebieski
1-komorowy,
grubości10 mm

Typy paneli poliwęglanowych

kompaktní 4 mm

lity 4 mm

tříkomorový 10 mm

3-komorowy 8mm

jednokomorový 8 mm

1-komorowy 8mm

jednokomorový 10 mm

1-komorowy 10mm